INFORMÁCIE

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE

OTÁZKY

ČASTÉ OTÁZKY

Ako dlho trvá dodanie tovaru?

Tovar na Slovensko doručujeme zvyčajne do 3-4 pracovných dní. Doručovanie do Česka trvá 3-4 pracovné dni. Lehota sa môže predĺžiť podľa dostupnosti tovaru.

Koľko stojí poštovné za doručenie balíku? Ako mi bude balík doručený?

Pre Slovensko platí cena 4,00€ a pre vybrané krajiny EÚ platí cena 8€. Balík ti bude doručený prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DPD. Pred doručením balíka budeš informovaná emailom/sms o doručení balíka zo strany DPD. V deň doručovania ti bude kuriér volať.

Môžem si tovar vyzdvihnúť aj osobne?

Áno, sprav si objednávku a do poznámky uveď, že máš záujem o osobný odber. Keď bude objednávka nachystaná, budeme ťa kontaktovať za účelom vyzdvihnutia tovaru. Pri osobnom odbere samozrejme neplatíš poštovné.

Máte aj kamennú predajňu?

Bohužiaľ fungujeme len ako internetový obchod.

Doručujete aj do zahraničia?

Doručujeme do vybraných krajín EÚ (Rakúsko, Maďarsko, Poľsko a ďalšie). Pre bližšie info nás prosím kontaktuj.

Môžem tovar vrátiť? Ako mám postupovať pri vrátení tovaru? Kedy mi vrátite peniaze za vrátený tovar?

Nepoškodený a nenosený tovar môžeš vrátiť do 30 dní odo dňa doručenia. Tovar zašli k nám na adresu: S&R work s.r.o., Koceľová 9, 05201 Spišská Nová Ves. Tovar neposielaj na dobierku a ani ako balík na poštu -  v takomto prípade balík nebude prevzatý. Balík je potrebné zaslať ako balík na adresu (ak využiješ poštu), prípadne balík možno zaslať kuriérom alebo priniesť osobne na našu prevádzku. Peniaze ti zašleme najneskôr do 10 dní odo dňa vrátenia tovaru k nám (zvyčajne už do 7 pracovných dní),

Môžem tovar reklamovať?

Samozrejme tovar môžeš reklamovať v záručnej dobe. Pre bližšie informácie nás prosím kontaktuj na naších kontaktných telefónnych číslach, prípadne na emailoch.

KONTAKTNÝ FORMULÁR

KONTAKTUJTE NÁS CEZ FORMULÁR